menu
szukaj
szukaj

 • Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

  Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

 • INFORMACJA GMINNEGO BIURA SPISOWEGO

  INFORMACJA GMINNEGO BIURA SPISOWEGO

 • Międzynarodowy Brunch Młodzieżowy w Gostyniu

  Międzynarodowy Brunch Młodzieżowy w Gostyniu

 • Powszechny Spis Rolny 2020 – jak się spisać?

  Powszechny Spis Rolny 2020 – jak się spisać?

 • Komunikat - III rata płatności podatków

  Komunikat - III rata płatności podatków

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Biznes na starcie

  Biznes na starcie

 • Informacje dotyczące koronawirusa

  Informacje dotyczące koronawirusa

 • Cykl szkoleniowy „Szkoła Komunikacji”

  Cykl szkoleniowy „Szkoła Komunikacji”

 • LAS woła nas!

  LAS woła nas!

 • Projekt doradztwa prawnego dla przedsiębiorców

  Projekt doradztwa prawnego dla przedsiębiorców

 • Nekrolog - śp. Mirosław Kanafa

  Nekrolog - śp. Mirosław Kanafa

 • Zagłosuj w projekcie “Pod biało-czerwoną”

  Zagłosuj w projekcie “Pod biało-czerwoną”

 • Wizualizacja modernizacji Rynku w Borku Wlkp.

  Wizualizacja modernizacji Rynku w Borku Wlkp.

 • Spotkanie Biznes na próbę

  Spotkanie Biznes na próbę


Maj 2024 - cały rok
P W Ś C P S N
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Biuletyn Infomacji Publicznej

Gospodarka odpadami
Puchar Wielkopolski pod patronatem Burmistrza Dolska Henryka Litke

W dniu 30.04.2018r tradycyjnie jak co roku w przeddzień Święta Pracy sala sportowa w Dolsku gościła sympatyków kopa sportowego, gdzie rozegrano turniej o Puchar Wielkopolski pod patronatem Burmistrza Dolska Henryka Litke. Do rywalizacji turniejowych przystąpiło 116 zawodników w tym 3 zawodniczki z 29 drużyn. Rozgrywki turniejowe prowadzone były zgodnie z regulaminem Wielkopolskiej Ligi Kopa Sportowego. Kopiarze w duchu sportowym zmagali się o miano najlepszych w klasyfikacji indywidualnej, drużynowej i w parach. W wyniku bardzo wyrównanej walki, pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej z 19/158 pkt, a zarazem zdobywcą Pucharu Wielkopolski został Błaszczyk Jarosław, drugie miejsce z taką samą ilość punktów wypracował sobie Woźniak Ryszard, za którymi krok w krok podążał Jakubiak Zbigniew z 18/161 pkt. Kolejne miejsca zajęli: Herman Krzysztof, Książyk Tadeusz, Staroń Mariusz, Majsnerowski Aleksander, Stachowiak Bronisław, Piaskowski Tadeusz, Borowczyk Ryszard, Małyszka Zbigniew, Majorek Zdzisław, Dopierała Michał, Piechowiak Jerzy, Szymański Józef, Robakowski Nikodem, Jankowski Henryk, Fabiś Tadeusz, Zieliński Czesław, Kuraszyk Ryszard, Wójcik Karol, Dworczak Onufry, Wyzuj Rafał, Sikorski Marek, Skórzewska Barbara, Robakowski Andrzej, Nabzdyk Tomasz, Skórzewski Andrzej, Kaj Grzegorz, Konopka Józef.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsca zajęła drużyna Team Jagoda w składzie: Ratajczak Grzegorz, Staroń Mariusz, Stachowiak Bronisław, Majorek Zdzisław z 58/103 pkt. Tuż za nimi na drugim miejscu uklasowała się drużyna SOB-METAL w osobach : Jasiński Ireneusz, Noculak Kazimierz, Zygmunt Czesław, Majsnerowski Aleksander z 57,5/164 pkt. Trzecie miejsce należało do drużyny Koźmin, którą reprezentowali: Piechowiak Jerzy, Dziubałka Henryk, Robakowski Nikodem, Dykcik Wojciech z 57,5/95 pkt. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Donatersi - Fabiś Tadeusz, Przebierała Sławomir, Wyzuj Rafał, Prałat Marek oraz Gorzelnia Turew - Kaczmarek Ireneusz, Robakowski Andrzej, Jankowski Henryk, Stachowiak Wojciech.

W klasyfikacji par pierwsze miejsce zdobyli: Stachowiak Bronisława i Majorek Zdzisław, którzy zdobyli 32/118 pkt, na podium stanęli : Herman Krzysztof, Warzybok Ireneusz z 31/111 pkt, Zygmunt Czesław, Majsnerowski Aleksander 30,5/107 pkt, Jakubiak Zbigniew, Gruda Paweł 30/128 pkt, Piechowiak Jerzy, Dziubałka Henryk 29,5/1 pkt.

Wśród pań zdobywczynią największej ilości punktów okazała się Skórzewska Barbara 14/93, a najstarszym zawodnikiem Leonard Majchrzak .
Wszyscy wymienieni zwodnicy i zawodniczki zostali uhonorowani pucharami, medalami i upominkami, które wręczał Burmistrz Dolska Henryk Litka w asyście V-ce Prezesa WLKS Mirosława Koniecznego i Przewodniczącego KR WLKS Ryszarda Woźniaka. Obfite i smaczne posiłki przygotowała firma Marii Kosela z Gostynia. Turniej minął w przyjemnej i sympatycznej atmosferze.

Wszyscy miłośnicy kopa i baśki będą mieli możliwość sprawdzenia swoich sił w kolejnych turniejach w Borku Wlkp w dniu 26.05.2018r o godz.18.00 Super-Puchar Polski Kopa i Baśki pod patronatem Banku Spółdzielczego w Jarocinie oraz w dniu 27.05.2018r o godz. 13.00 Super-Puchar Polski w Kopa Sportowego pod patronatem Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu, na które to SERDECZNIE ZAPRASZAM.
Prezes WLKS - Hieronim TackaSISMS
Dam pracę
Czyste powietrze
obywatel.gov.pl
MGOK
Informacja dla niesłyszących
NSR
KHGR
WLKS
Gedeon
Internetowe Kroniki Wsi
Niedopłatna pomoc prawna
Biblioteka
Biblioteka ikonka księgozbioru
Orlik 2012

Oficjalny serwis internetowy Miasta i Gminy Borek Wlkp.
Urząd Miejski Borku Wlkp. Rynek 1, 63-810 Borek Wlkp.
tel. +48 (065) 57 16 120, fax +48 (065) 57 15 893
e-mail: sekretariat@borekwlkp.pl
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję
i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień
przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje
ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.
Wykonanie strony oraz hosting - Halpress.eu - 2015